MİNİK ÖĞRENCİLERİNİN 23 NİSAN HEYECANII
A.Özcan Kırlangıç

  URLA - Urla Belediyesi Çocuk Bakım Evi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Urla Atatürk Kültür Merkezi’nde etkinlik düzenledi.
Etkinliğe Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın yanı sıra Urla Belediye Başkan Yardımcısı Emine Sağlam Baş, protokol üyeleri, veliler ve Urla halkı katıldı.
2015 yılında belediye çalışanlarının gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edebilecekleri Çocuk Bakım Evi’ni hayata geçiren Urla Belediyesi’nin minik öğrencileri 23 Nisan heyecanını yaşadı.
Halk dansları, koro gösterileri ve şiirleriyle izleyicilerin karşısına çıkan öğrenciler gösterileriyle hem güldürdüler hem de duygusal anlar yaşattılar.
Çocuklar bizim geleceğimiz diyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar; “Geleceğimiz onlara emanet. Onlar bizim en kıymetlilerimiz. Çocuklarımız daha iyi koşullarda eğitim alsın diye Çocuk Bakım Evimizi yeniledik. Yeni binamızı 23 Nisan günü çocuklarımızla birlikte açacağız” dedi.
Etkinlik sonunda Urla Belediye Başkan Yardımcısı Emine Sağlam Baş, Urla Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Aynur Karanfil ve Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü İlhan Korkmaz öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak hediye verdi.

İletişim bilgilerimiz

Adres :             İskele Mah. 2087 Sok. URLA                     Telefon: 0536 573 2415                     Fax:              e-mail: ozcan_kirlangic@hotmail.com